Restaurace

Kapacita: 50 míst
Restaurace V Hotelu & Motorestu V Údolí Zlatého potoka se specializujeme na typicky českou kuchyni. Denně nabízíme výběr minimálně ze 3 polévek a 10-15 hotových jídel. V našem stálém jídelním lístku naleznete: Studené a teplé předkrmy, speciality připravené dle našich receptur, minutky z vepřového a kuřecího masa, ryby, bezmasá jídla, těstoviny, dezerty a široký výběr z nápojového lístku. Dle Vašeho přání a druhu oslavy Vám pomůžeme sestavit Vaše menu. V letním období je kapacita naší restaurace rozšířena o 20 míst na letní terase. Heineken Jsme držiteli CERTIFIKÁTŮ potvrzujících nejvyšší kvalitu čepovaného piva udělovaným Královským pivovarem Krušovice a společností Heineken vybraným provozovnám, ve kterých jsou jejich výrobky prodávány.

Vinárna

Kapacita: 40 míst
Vinárna Pořádání: Svatby, rauty, podnikové večírky, smuteční hostiny, společenská setkání. Příjemnou atmosféru umocňuje oheň v krbu. Hostům je k dispozici taneční parket.

Taneční sál

Kapacita: 100 míst
Taneční sál je uzpůsoben k pořádání předváděcích akcí, svateb, podnikových večírků, tanečních zábav a plesů. Součástí sálu je pódium, bar a zázemí sálu (šatna, WC).

Náš hotel pro Vás připraví kompletní zázemí pro uspořádání nezapomenutelných zážitků jakými svatby jsou. Svátbám jsme schopni zajistit plný servis, na příklad: velmi dobře vybavený a prostorný sál s pódiem a barem, svatební výzdobu sálu, svatební tabuli připravenou přímo u nás a dle vašeho přání, zajištění hudebního doprovodu, ubytování a další služby, které vám umožní prožít váš slavnostní den dle vašich představ. Přijeďte k nám a přesvědčte se stejně jako svatby, které shlédnete ve fotogalerii, že Hotel Blšany může být tou pravou vzpomínkou na šťastné okamžiky vašeho života. Pro jedinečný den, jedinečné domácí prostředí.

Fotogalerie - svatby na klíč pořádané u nás

Hotel Blšany - svatba Hotel Blšany - svatba Hotel Blšany - svatba Hotel Blšany - svatba Hotel Blšany - svatba Hotel Blšany - svatba Hotel Blšany - svatba Hotel Blšany - svatba Hotel Blsany - svatba Hotel Blsany - svatba Hotel Blšany - svatba Hotel Blsany - svatba Hotel Blšany - svatba

Pravidelně pořádáme mnoho akcí na které zveme kohokoliv, kdo se rád baví ve společnosti a kdo společnost také rád baví :-). Namátkou jsme vybrali do fotogalerie jen některé z momementek, abychom vám přiblížili atmosféru událostí, které u nás již proběhly. Na ukázku můžeme zmínit akce jako jsou: oslavy, maškarní ples, velikonoční a vánoční večírky, myslivecký ples nebo ples sportovců. U nás se nudit prostě nebudete.

Fotogalerie - pravidelně pořádané akce

Hotel Blšany - vánoční večírek Hotel Blšany - vánoční večírek Hotel Blšany - vánoční večírek Hotel Blšany - maškarní ples Hotel Blšany - maškarní ples Hotel Blšany - maškarní ples Hotel Blšany - maškarní ples Hotel Blsany - host Marcela Holanová Hotel Blsany - host Zdeněk Izer

Kontakt

Hotel & Motorest V Údolí Zlatého potoka
Sylva a František Kotíkovi
Náměstí 17
439 88 Blšany
Telefon:
Mobil:
E-mail:
Web:
+420 415 212 616
+420 724 999 169
recepce@hotelblsany.cz
http://www.hotelblsany.cz

Otevírací doba

Pondělí:
Úterý:
Středa:
Čtvrtek:
Pátek:
Sobota:
Neděle:
10:00 – 22:00
10:00 – 22:00
10:00 – 22:00
10:00 – 22:00
10:00 – 23:00
10:00 – 23:00
11:00 – 16:00

Počasí


© 2009 HOTEL & MOTOREST V ÚDOLÍ ZLATÉHO POTOKA   |   created by LaPierre

Adresa:
Hotel & Motorest V Údolí Zlatého potoka | Sylva a František Kotíkovi | Náměstí 17 | 439 88 Blšany
Telefon: +420 415 212 616 | Mobil: +420 724 999 169 | E-mail: recepce@hotelblsany.cz | Web: http://www.hotelblsany.cz
Banner